Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia minimali pirkinių krepšelio suma?

Perkant internetinėje Žana indų parduotuvėje www.indai.lt minimali krepšelio pirkinių suma yra 18 €.

Kokie apmokėjimo pavedimu rekvizitai?

Apmokėjimo pavedimu rekvizitai (apmokėjimą būtina atlikti per dvi darbo dienas nuo prekių užsakymo).

 

Bankas: AB SEB Bankas

 

Sąskaitos numeris: LT 54 7044 0600 0091 3060

 

Pavadinimas: UAB „Arkietė“

 

Juridinio asmens kodas: 121918361

 

Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris.

 

Mano asortimentas

Registruoti vartotojai, radę patikusią prekę ir paspaudę mygtuką Mano asortimentas", įdedą prekę į savo suformuotą asortimento krepšelį. Šias priskirtas prekes jie galės bet kada peržiūrėti ir koreguoti vėliau, prisijungę prie el.parduotuvės. Savo asortimentą rasite skiltyje „Mano duomenys".

Kaip naudotis dovanų krepšeliu?

Registruoti vartotojai, radę patikusią prekę ir paspaudę mygtukąDovanų sąrašas", įdeda prekę į savo pageidaujamų dovanų krepšelį. Šį krepšelį peržiūrėti, koreguoti ir nusiųsti draugams galima esant skiltyje „Mano duomenys“. Jeigu šį sąrašą nusiųsite draugams, jie gavę elektroninį laišką matys kokių dovanų norite ir galės nupirkti sąraše esančias prekes. Nupirkta prekė automatiškai dingsta iš draugams nusiųsto dovanų sąrašo, kad ji nebūtų nupirkta antrą kartą.

Taip pat išsiųstame el. laiške yra sugeneruojamas kodas, kurį įvedus į indai.lt parduotuvėje esantį dovanų sąrašo kodo laukelį,  galima peržiūrėti Jūsų siųstą dovanų sąrašą.

Per kiek dienų pristatote prekes?

Prekių pristatymo terminas:

  • jeigu prekes užsakote darbo dienomis iki 14:00 val. – prekes pristatysime per 4 darbo dienas.
  • kitais atvejais prekės pristatomos per pirmąsias 4 darbo dienas, nuo užsakymo gavimo.
Prekes taip pat galite atsiimti bet kuriame indų salone „Žana”. Prekės į indų salonus atvežamos per 7 darbo dienas nuo užsakymo. Atsiimant prekes ŽANA indų salonuose, reikia žinoti užsakymo numerį ir užsakymą atlikusio asmens vardą ir pavardę. Atsiimant prekes reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Užsakymai indų salonuose ,,Žana" laikomi 14 dienų.
 
Jūsų įsigytas prekes mes pristatome bendradarbiaudami su VENIPAK kurjerių tarnyba.
Prekes galime pristatyti Jūsų pageidaujamu laiku. Jums tereikia užsakymo metu, laukelyje "Papildoma informacija" įrašyti pageidaujamą pristatymo laiką.
Galimi užsakymo pristatymo laikai:
  • 8-14
  • 14-18
  • 18-22
Nenurodžius prekių pristatymo laiko, prekes pristatome darbo dienomis nuo 8 iki 18 valandos.
 
Kita informacija apie prekių pristatymą:
Jei prekes pristatys kurjeris, prieš pristatydamas prekes jis su Jumis susisieks.
Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatomos sklanžiai ir operatyviai, prašome Jūsų papildomos informacijos laukelyje nurodyti tokius pristatymą galinčius palengvinti duomenis, kaip rakinama laiptinė, durų kodas, rakinami vartai, būtinybė atvažiavus paskambinti ir pan. Esame dėkingi už supratingumą.

Svarbu!
Pasirašydami prekės priėmimo-perdavimo aktą, Jūs patvirtinate, jog prekė yra nauja, nėra transportavimo ar kitokių mechaninių pažeidimų. Todėl kiekvieną kartą gavę prekes, apžiūrėkite, ar pakuotė nepažeista, ar nesimato kitokių mechaninių ar Jums įtartinų pažeidimų. Jeigu tokių pažeidimų yra, surašykite juos kurjeriui pasirašomame dokumente bei informuokite mus vienu iš nurodytų kontaktų.

 

Kokios prekių pristatymo kainos?

Pristatymo kainos:

  • Prekių pristatymui, į Jūsų pageidaujamą vietą Lietuvoje, per VENIPAK siuntų tarnybą taikomas 2.9 € mokestis.
  • Už paslaugą - atsiskaitymas grynais pinigais kurjeriui, taikome 1.45 € mokestį. Užsakymų sumai viršijus 100 €, šį paslauga suteikiama nemokamai.
  • Užsakymams kurių vertė siekia 58 €  ir daugiau taikomas nemokamas pristatymas.
  • Užsakytų prekių pristatymas į ŽANA parduotuves yra nemokamas.

 

Kokie galimi atsiskaitymo už prekes būdai?

 

1. Atsiskaitymas pristatymo metu (grynaisiais pinigais).
Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais pristatymo metu, už prekes sumokant kurjeriui.
Dėmesio: Prašytume turėti tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.
 
2. Atsiskaitymas "bank-link" paslauga.
Tai paslauga, kuri automatiškai suformuoja mokėjimo nurodymą Jūsų banko internetinės bankininkystės sistemoje. Šia paslauga gali naudotis šių bankų klientai:
DNB NORD | DANSKE BANK | SWEDBANK | SEB | ŠIAULIŲ BANKAS | NORDEA
 
Pasirinkę banką, prisijunkite prie jo įprastu būdu. Sistema bus suformavusi Jūsų mokėjimą už prekes. Atlikus mokėjimą, elektroninės bankininkystės sistema užsidarys ir Jūs vėl saugiai sugrįšite į elektroninę parduotuvę indai.lt.
 
3. Atsiskaitymas pavedimu.
Pavedimą galite atlikti iš bet kurio banko el. bankininkystės puslapio arba nuėjus į bet kurį banko skyrių. Pasirinkus šį būdą, apmokėjimą atliksite pagal duomenis, kurie bus pateikti užsakymo patvirtinimo elektroniniame laiške. Šiame laiške bus nurodyta suma, banko sąskaitos numeris bei visa kita informacija, reikalinga mokėjimui atlikti. Šiuo būdu pinigai į mūsų sąskaitą patenka per 1 (vieną) darbo dieną. Šis laikotarpis gali būti ir ilgesnis dėl banko, iš kurio darote pavedimą, vidinių procesų, valstybės, kurioje jis įsikūręs, ar kitų veiksnių.
 
4. Atsiskaitymas grynaisiais pinigais atsiimant prekes indų parduotuvėje „Žana“.
Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą už įsigytas prekes atsiskaitysite jūsų pasirinktoje artimiausioje parduotuvėje „Žana“ mokėdami grynais pinigais arba kortele.
 
Pasirinkus 2, 3 arba 4 atsiskaitymo būdą ir mums nesulaukus atsiskaitymo  per 2 (dvi) darbo dienas, mes turime teisę vienašališkai, be atskiro įspėjimo, anuliuoti Jūsų užsakymą.
 
Pastaba: atsiskaitymas yra atliktas, kai visa mokėtina suma yra gaunama ir užskaitoma Pardavėjo banko sąskaitoje. Laikotarpis, per kurį suma yra gaunama ir užskaitoma, priklauso nuo atsiskaitymo būdo.

 

Ar galima užsisakyti prekes telefonu?

Elektroninėje parduotuvėje indai.lt prekes galima užsisakyti tik internetu.

Kur galima pamatyti jūsų prekes "gyvai"?

Prekes galite pamatyti indų parduotuvėse „Žana“ (parduotuvių adresai).

Koks Jūsų darbo laikas?

Užsakymai: 0-24 val. (visą parą), visomis savaitės dienomis.
Vadybininkai: darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val.

Kaip žinoti, kad prekės užsakytos ir užsakymas vykdomas?

Gavus Jūsų užsakymą, Jūsų nurodytu el. pašto adresu nusiunčiamas el. laiškas, patvirtinantis užsakymo gavimą. Jeigu gavote užsakymo gavimą patvirtinantį laišką, galite būti tikras, kad užsakymas yra vykdomas. Nei vienas užsakymas nėra praleidžiamas ar pamirštamas.