Taurė šampanui Leonardo PUCCINI, 280 ml

Gamintojas: LEONARDO
Kodas LE069550
6.50 €
4.90 €
Sutaupote: 1.60 €
+-
  
Paruošta siuntimui

Aprašymas

Solidaus dizaino taurė šampanui iš Vokiečių gamintojo LEONARDO "Puccini" serijos. Ne paslaptis, kad gėrimų tikrajam skoniui atskleisti reikalingos tinkamos taurės. PUCCISI serijos taurė Jums ne tik padės atskleisti tikrąjį šampano aromatą, tačiau neabejotinai papuoš Jūsų šventinį stalą ar virtuvę.
Gamintojas LEONARDO yra vienas garsiausių Vokietijos gamintojų, todėl tie, kas vertina kokybę ir išskirtinį dizainą, neabejodami renkasi LEONARDO gaminius.
Taurė iš PUCCISI serijos tai ne tik išskirtinis solidus dizainas, bet ir garantuota kokybė, nes PUCCISI serijos taurė pagamintos iš aukštųjų technologijų tvirto stiklo TEQTON®.

TEQTON® unikali aukštųjų technologijų tvirto stiklo formulė TEQTON® - tai unikali aukštųjų technologijų tvirto stiklo formulė - užtikrinanti gerokai didesnį atsparumą smūgiams, o didelis paviršiaus kietumas užtikrina atsparumą įbrėžimams.
Speciali stiklo sudėtis puikiai apsaugotas nuo dėmių susidarymo, stiklas visada išliks skaidrus ir blizgantis netgi po ilgo naudojimo ir daugybės plovimų.

Taurių pagamintų iš TEQTON privalumai:
Galima plauti indaplovėje - speciali stiklo sudėtis užtikrina ilgaamžiškumą ir atsparumą smūgiams. Stiklas yra puikiai apsaugotas nuo dėmių susidarymo. Taurės nepraras skaidrumo ir blizgesio.
Atsparios smūgiams - dėl novatoriškos aukštųjų technologijų formulės stiklas yra labai tvirtas ir atsparesnis smūgiams. Didelis stiklo paviršiaus kietumas užtikrina atsparumą įbrėžimams.
Krištolo skaidrumas - speciali stiklo sudėtis garantuoja blizgesį ir skaidrumą kuris suteikia nepriekaištingą pasimėgavimą gėrimais. Be to natūralus taurių skaidrumas Jums leis pažinti tikras gėrimų spalvas.

Taurės šampanui PUCCISI matmenys:
Aukštis - 26 cm.
Skersmuo – 5 cm.
Talpa – 280 ml.

Pavadinimas Reikšmė
Gamintojas Leonardo
Prekių grupė Taurės šampanui
Serija Puccini
Pagaminta iš Teqton stiklas
Spalva Skaidri
Tūris 0.28 L

Šią prekę galima įsigyti mūsų parduotuvėse:

  • VILNIUS. Upės g. 9.
  • VILNIUS. Ozo g. 18.
  • VILNIUS. OUTLET PARK, Lakūnų g. 24.
  • KAUNAS. Neries krant. g. 18.
  • KAUNAS. Pramonės g. 16.
  • KLAIPĖDA. S. Daukanto g. 13.
  • ŠIAULIAI. Pramonės g. 6.
  • PANEVĖŽYS. Klaipėdos g. 143A.
  • PANEVĖŽYS. Savanorių a. 2A.

Puikiai dera kartu!