Pristatymas

Prekių pristatymo kaina:

  • jeigu pirkinių krepšelio vertė iki 29 € – pristatymo kaina 2.9 € + taikomas 1.45 € antkainis, jei pasirenkamas apmokėjimo būdas " Apmokėjimas grynais pristačius prekę".
  • jeigu pirkinių krepšelio vertė nuo 29 iki 58 – pristatymo kaina 2.9 €.
  • jeigu pirkinių krepšelio vertė 58 ar daugiau – pristatymas 0 €.
  • Prekių pristatymas į indų parduotuves „Žana” nemokamas.
  • Prekių pristatymas į Kuršių neriją kainuoja 41 .
Prekių pristatymo terminas:
  • jeigu prekes užsakote darbo dienomis iki 14:00 val. – prekes pristatysime per 4 darbo dienas.
  • kitais atvejais prekės pristatomos per pirmąsias 4 darbo dienas, nuo užsakymo gavimo.
Prekes taip pat galite atsiimti bet kurioje indų parduotuvėje „Žana”. Prekės į parduotuves atvežamos per 7 darbo dienas nuo užsakymo. Jus būsite informuoti telefonu kai Jūsų užsakytos prekės bus pristatytos į parduotuvę. Atsiimant prekes reikia turėti atspauzdintą užsakymo patvirtinimą.
 
Kita informacija apie prekių pristatymą:
Jei prekes pristatys kurjeris, prieš pristatydamas prekes jis su Jumis susisieks. 
Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatomos sklandžiai ir operatyviai, prašome Jūsų papildomos informacijos laukelyje nurodyti tokius pristatymą galinčius palengvinti duomenis, kaip rakinama laiptinė, durų kodas, rakinami vartai, būtinybė atvažiavus paskambinti ir pan. Esame dėkingi už supratingumą.
 
Jūsų įsigytas prekes mes pristatome bendradarbiaudami su Venipak kurjerių tarnyba.
 
Svarbu!
Pasirašydami prekės priėmimo-perdavimo aktą, Jūs patvirtinate, jog prekė yra nauja, nėra transportavimo ar kitokių mechaninių pažeidimų. Todėl kiekvieną kartą gavę prekes, apžiūrėkite, ar pakuotė nepažeista, ar nesimato kitokių mechaninių ar Jums įtartinų pažeidimų. Jeigu tokių pažeidimų yra, surašykite juos kurjeriui pasirašomame dokumente bei informuokite mus vienu iš nurodytų kontaktų.